Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

BIBILIOTEKA

Z przyjemnością informujemy,iż tegoroczne maturzystki, uczennice sekcji dwujęzycznej: Weronika Nykiel i Amelia Witkowska zostały laureatkami I i III miejsca w  X edycji wojewódzkiego konkursu literackiego z języka angielskiego 'Allabout … the use of modern technology in language learning', w kategorii poezji. Nadesłane utwory zdobyły uznanie jurorów ze względu na oryginalność i wysoki poziom znajomości języka.

Warto dodać, że Weronika otrzymała już trzecie wyróżnienie w tym konkursie. W poprzednich latach była laureatką III i II miejsca, a w tym roku sięgnęła po najwyższe laury.Nasza licealistka nieustannie też pracuje nad swoim warsztatem literackim i znajomością języka angielskiego.

Amelia zdobyła wyróżnienie po raz pierwszy, jednak oprócz nagrody w konkursie literackim jest wielokrotną zwyciężczynią konkursu English High Flier, w którym osiągała bardzo dobre wyniki. W tegorocznej edycji uzyskała I miejsce w województwie zachodniopomorskim i V miejsce w kraju.

Opiekunem merytorycznym obu uczennic jest  pani Agnieszka Jastrzębska.

Serdecznie gratulujemy naszym laureatkom!

ZŁOTA SZKOŁA 2020

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

dsc_0678_edited.jpg

XIV LO