Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

WYMIANY MŁODZIEŻOWE

Developed in conjunction with Joomla extensions.

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

W pierwszym tygodniu kwietnia odbyły się Dni Angielskie dla uczniów naszej szkoły. Tym razem motywem przewodnim imprezy były Stany Zjednoczone.

W ramach współpracy z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego klasy 2LO wzięły udział w wykładzie dr Anny Łakowicz-Dopiery dotyczącym amerykańskiego południa, problemu dyskryminacji i walki o prawa człowieka w Stanach Zjednoczonych.

Natomiast klasy 1LO uczestniczyły w spotkaniu z p.Tomaszem Obiałą, który w sposób niezwykle interesujący opowiedział o swoich doświadczeniach i podróży po USA.

W ramach dni kultury grupa p.Prabuckiej wzięła udział w obchodach Irish Week na Uniwersytecie. Uczniowie klas 1 i 2LO wzięli udział w projekcie plastycznym prezentującym ważne atrakcje i miejsca wybranych stanów Ameryki a uczniowie grup dwujęzycznych przygotowali prezentacje dotyczące przyrody, turystyki i kultury amerykańskiej.

Od początku kwietnia wszyscy uczniowie i pracownicy naszej szkoły mają również okazję obejrzeć wystawę zdjęć p. Tomasza Seidlera ze Szczecińskiego Towarzystwa Fotograficznego pt. „Nowy Jork przed 11 września” oraz zdjęcia z podróży po Stanach, które udostępnili uczniowie naszej szkoły – Małgorzata Mania, Wiktoria Famulska oraz Matthew Miśkiewicz.

WSPÓŁPRACA

ZŁOTA SZKOŁA 2021

SREBRNA SZKOŁA 2022

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

201128696_934509650452372_3894564202833820256_n.jpg

XIV LO