BIBILIOTEKA

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego uczniów i rodziców. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty edukacyjnej  naszej szkoły.
Do usłyszenia :).

PRZEDMIOTY ROZSZERZONE:

OBOWIĄZKOWE
j. hiszpański
j. polski
wychowanie fizyczne
zajęcia z wychowawcą

Dodatkowo lekcje języka angielskiego.

Przedmioty na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej brane pod uwagę w rekrutacji do klasy wstępnej:

• j. polski
  • matematyka
  • j. obcy (wyższa ocena)
  • historia

Do klasy wstępnej obowiązuje sprawdzian predyspozycji językowych, termin podamy po ustaleniu nowego harmonogramu.

Ogłoszenie wyników sprawdzianu predyspozycji językowych: termin podamy po ustaleniu nowego harmonogramu.

Proszę stawić się na  30 min przed rozpoczęciem  egzaminu z legitymacją szkolną lub innym dokumentem tożsamości ze zdjęciem.

Termin dodatkowy: termin podamy po ustaleniu nowego harmonogramu.

Ogłoszenie wyników sprawdzianu kompetencji językowych terminu dodatkowego: termin podamy po ustaleniu nowego harmonogramu.

Charakterystyka klasy dwujęzycznej hiszpańskiej:

KLASA DWUJĘZYCZNA HISZPAŃSKA,  TO KLASA PRZYGOTOWUJĄCA DO ZDAWANIA MATURY HISZPAŃSKIEJ "TITULO DE BACHILLER"

PRZEDMIOTY ROZSZERZONE:

OBOWIĄZKOWE

j. hiszpański dwujęzyczny

j. angielski

historia

PRZEDMIOTY NAUCZANE DWUJĘZYCZNIE (przez native speakerów z Hiszpanii):

historia Hiszpanii nauczana dwujęzycznie

geografia Hiszpanii nauczana dwujęzycznie